Niezawodne ekspresy Nivona

Niezawodne ekspresy Nivona

Ekspresy Nivona – z dnia na dzień ich popularność w naszym kraju rośnie. Dowiedzmy się, czym charakteryzują się konkretne modele tej marki.

Ekspresy Nivona dostępne są na polskim rynku od wielu lat. Gdy tylko się pojawiły, zyskały ogromną popularność. Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią!
Polacy pokochali markę Nivona za to, że jej produkty tworzone są z pasją i ogromnym zaawansowaniem oraz dbałością o każdy detal. Ich wytrzymałość i solidność jest nie do przecenienia. Ponadto najlepsi projektanci pracują nad ich estetyką – dlatego wspaniały, nowoczesny design ekspresów Nivona przyciąga naszą uwagę.

Ekspres do kawy Nivona

Ekspres do kawy Nivona

Jeśli nie możemy zdecydować się, który model ekspresów Nivona wybrać dla siebie, przeczytajmy poniższe zestawienie:
CafeRomantica 830 jest urządzeniem niezwykle cichym. Posiada fantastyczne i wygodne funkcje dodatkowe – funkcję spieniania mleka za pomocą jednego przycisku oraz podświetlenia filiżanek.
CafeRomantica 831 to ekspres do kawy wyposażony w funkcję trzystopniowej temperatury zaparzania. Jest przy tym niezwykle wydajny!
CafeRomantica 845 wyróżnia się wspaniałym, niezwykłym designem. Będzie zatem ozdobą każdego kuchennego blatu. Ponadto posiada funkcję trzystopniowej temperatury zaparzania. Zwróćmy też uwagę na wygodną tackę służącą do podgrzewania filiżanek.
CafeRomantica 855 to ekspres o pięknej, srebrnej barwie. Posiada nowoczesny wyświetlacz LCD oraz i funkcję spieniania mleka za pomocą tylko jednego przycisku.
CafeRomantica 887 to urządzenie mające prostą, intuicyjną obsługę. Wyposażone jest w nowoczesny tryb ECO, który pozwala nam zaoszczędzić sporo energii elektrycznej. Podświetlenie filiżanek podczas parzenia kawy robi zaś na wszystkich ogromne wrażenie!
CafeRomantica 757 posiada nowoczesny cyfrowy wyświetlacz oraz znakomitą funkcję oszczędzania prądu.
CafeRomantica 760 wyróżnia wspaniały, niezwykle nowoczesny design. Urządzenie posiada także trzystopniową regulację temperatury.
CafeRomantica 767 posiada funkcję Spumatore, która pozwala nam na przygotowanie fantastycznego cappuccino w bardzo prosty sposób. Do przechowywania filiżanek służy zaś płyta wykonana ze stali nierdzewnej.
CafeRomantica 777 to ekspres jednocześnie piękny, wytrzymały oraz trwały. Dzięki funkcji One touch Spumatore bez trudu przygotujemy znakomite latte macchiato oraz kremowe cappuccino.
CafeRomantica 626 wyróżnia się szalenie wygodną, wyjmowaną jednostką zaparzania. Na uwagę zasługuje także nowoczesny design.
CafeRomantica 646 – dzięki funkcji Spumatore przygotujemy w nim wspaniałe cappuccino. Urządzenie wykonano ze stali szlachetnej.
CafeRomantica 656 posiada regulowany dozownik kawy. Dzięki prostej, intuicyjnej obsłudze model ów jest niezwykle często wybierany przez klientów.
Ekspresy Nivona w doskonały sposób łączą w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i piękny wygląd. Dlatego marka Nivona to lider na rynku!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *