Poznaj ekspresy Saeco

Poznaj ekspresy Saeco

Ekspresy Saeco – bardzo wielu klientów decyduje się na ich zakup. Dowiedzmy się zatem, co zadecydowało o wyjątkowości sprzętu tej marki.

Saeco to marka znana w Polsce od wielu już lat. Klienci często decydują się na zakup jej produktów. Dlaczego tak się dzieje? Zadecydowały o tym między innymi najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół, niesłychanie duża ilość praktycznych funkcji dodatkowych, trwałość, wygoda oraz piękno.
Ekspresy Saeco to mnóstwo modeli – każdy jednak posiada swoje cechy charakterystyczne. Poznajmy je zatem – czas na krótki przegląd!
Idea Cappuccino to model, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować mleko aż na 4 różne sposoby! Poza tym posiada moduł Cappuccinatore. Przygotowanie delikatnej i subtelnej kawy cappuccino stanie się dzięki temu dziecinnie proste.
Odea Giro Plus jest ekspresem idealnie nadającym się do niewielkiego biura. Wspomnieć warto o znakomitym materiale, z którego go wykonano – to szlachetna i trwała ceramika.

Ekspresy do kawy Saeco

Ekspresy do kawy Saeco

Nextage pozwala na niezwykle proste, intuicyjne sterowanie dotykowe. Z powodzeniem sprawdzi się w każdym hotelu, kawiarni czy barze szybkiej obsługi. Pozwala wyczarować wiele rodzajów kawy w krótkim czasie.
Aulika Focus to model, który posiada niezwykle praktyczną i nowoczesną funkcje De- Scaling. Niezwykle istotna jest także jego prosta, wręcz intuicyjna obsługa. W każdym średnim oraz dużym biurze ten ekspres do kawy sprawdzi się po prostu idealnie. Dodajmy, iż dozuje mleko i kawę bezpośrednio do filiżanki – za pomocą jednego przycisku!
Aulika Mid posiada niezwykle pojemne zbiorniki wody i kawy – wielki plus za wydajność! To model prosty zarówno w obsłudze, jak i konserwacji. W średnim i dużym biurze sprawdzi się idealnie.
Aulika Top posiada praktyczne funkcje De-Scaling oraz czyszczenie automatyczne. Ten model okazuje się niezastąpiony w każdym dużym biurze. Pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie wielu porcji kawy. Naciśnięcie jednego przycisku sprawia, że mleko i kawa nalewane są bezpośrednio do filiżanki.
Saeco Lirika to idealne rozwiązanie dla małego oraz średniego biura. Wykończenie ze stali nierdzewnej sprawia, że z powodzeniem posłuży przez wiele lat. Posiada intuicyjny panel sterujący oraz klasę energooszczędności A.
Saeco Lirika Plus posiada automatyczną dyszę Cappuccinatore, pozwalającą przygotować mnóstwo rodzajów kawy na bazie mleka. Jest to model charakteryzujący się niesłychaną wydajnością. W każdym małym i średnim biurze sprawdzi się perfekcyjnie.
Każdy z modeli ekspresów Saeco posiada liczne zalety. Mamy nadzieję, że tym tekstem ułatwiliśmy Państwu nieco wybór.
Saeco to jakość i niezawodność!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *